Hakkımızda

Otel buklet malzemeleri ticareti ile başlayan ticari hayatımızı, firma vizyonumuz ve misyonumuz gereği uzun yılların iç piyasa deneyiminden hareketle ürün portföyümüzü genişleterek, otellerde kullanılan sarf malzemeleri tedariği sağlıyoruz. Buklet Malzemeleri, Islak Hacim Ekipmanları, Otel Ekipmanları, Banyo Aksesuarları, Profesyonel Ekipmanlar başığında topladığımız ürünlerle otelinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir merkezden, profesyonel satınalma hizmetiyle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Misyon

Kurulduğumuz tarihten itibaren bulunduğumuz tüm sektörlerde ve ürün gruplarında standartları yükseltmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kalite ve yenilikde, sürekliliği ön planda tutan Otelsan, ürün çeşitliliğini arttırmayı ve yaygınlaştırmayı amaç edinmiştir.

Vizyon

Faaliyette bulunduğumuz Buklet Malzemeleri ve Otel Sarf Malzemeleri alanlarında; gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı ve özgün olmaya özen göstermek. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedefleyen sektörün öncüsü pozisyonunu güçlendirmektir.

Referanslarımız